1960 yılından bu yana çeşitli alanlardaki çalışmalarını, sektördeki büyümesini her geçen gün arttırmak hedefiyle sürdüren ARIAK GROUP, ürünlerinde fark oluşturan bir iş modeli ile öncü, önder ve lider olarak ticari hayatını devam ettirmektedir. Müşterilerine sunduğu ürünleri uygun fiyat ve zamanında teslim odaklı çalışmasının yanı sıra portföyünü devamlı geliştirmiş ve günümüzde hak ettiği seviyeye ulaşmıştır.

 

Devamlı Şirket ve Ürünlerini geliştirmenin iş hayatının değişmez şartı olduğunu hedefleyen firmamız çağın en uygun yapılarına uygun ilkelerle yoluna devam etmektedir.

 

2000 Yılından bu yana, dış ticaret sektöründe yerini alan şirketimiz, ithalat konusundaki tecrübesini, kalite & fiyat politikasıyla birleştirerek, hedefini girdiği her sektörde yurt genelinde ilk 3′e girmek olarak belirlemiş ve kısa sürede hedeflerine ulaşmıştır.
Yatırımlarını %100 öz sermaye ile ilerleten ARIAK GROUP; mıknatıs, stand ve broşürlük sektörünün yanı sıra metal klasör aksesuarları, karton kutu üreticilerine yönelik sıvama ve kesim makineleri ve bunun yanında matbaa bıçağı imalatında kullanılan aletleri de siz değerli müşterilerin hizmetine sunmuştur. Çağın gereklerine uygunluğu yakalamak amacıyla son yılların yeni trendi ‘her sektöre bir market’ sloganıyla yola çıkmış ve bunu kısa sürede tüm Türkiye ve ihracata açmış bulunmaktayız. Broşürlük Market, Stand Market, Magnet Market gibi konseptler sizlere çağın yenilikleriyle ve profesyonel e-ticaret siteleriyle birlikte bu amaçlarla sunulmuştur.

 

ARIAK GROUP çatısı altında 3 farklı şirket olarak faaliyetlerimizi sürdürmektedir. Bünyemizde bulunan her şirketin sektörü ve amacı farklı olup, bir şirketimiz belli sektörlerde istikrar içerisinde ilerlemekte iken, diğer şirketlerimizde ise yeni trend ve Türkiye’de olmayan ürünleri ilk olarak piyasaya sunmak ilke edinilmiştir.

 

Kendine ait vizyonunu yarınlara taşımanın gayreti içerisinde olan ARIAK GROUP’u ileride daha iyi günlerin beklediğine inancımız tamdır.

 

SAYGILARIMIZLA
ARIAK GROUP